ebook: Fatima. Orędzie nadziei na dzisiejsze czasy - Andrew Apostoli

Fatima. Orędzie nadziei na dzisiejsze czasy - ebook

( )

Poznaj całą prawdę o objawieniach fatimskich i odkryj niezwykłą aktualność orędzia, które zostało w nich przekazane!

Książka ojca Apostoli to fascynująca, kompletna i wierna opowieść o wydarzeniach, jakie miały miejsce w Fatimie w 1917 roku. Przedstawia ich historyczny kontekst, opisuje dokładnie okoliczności i relacjonuje treść kolejnych objawień Anioła Pokoju i Matki Bożej, w tym również tych, których siostra Łucja doświadczyła w Pontevedra i w Tuy.

Autor książki podreśla, że orędzie fatimskie ma charakter profetyczny i jako takie w sposób oczywisty wzbudza kontrowersje, a na jego temat pojawia się wiele rozmaitych spekulacji. Dlatego też starannie analizuje i rozjaśnia związane z nim wątpliwości, szczególnie zaś kwestie tzw. trzeciej tajemnicy fatimskiej i poświęcenia Rosji.

Książka ta jest też wezwaniem, by na nowo wsłuchać się w przesłanie Matki Bożej. Udowadnia, że orędzie fatimskie nic nie straciło na aktualności i może nadal służyć nam jako światło rozjaśniające mroki historii.

 

 


 

 

Papież Jan Paweł II stwierdził kiedyś, że orędzie fatimskie jest obecnie bardziej naglące niż było w roku 1917! Dlatego właśnie ta wspaniała książka o objawieniach w Fatimie jest tak ważna. Ojciec Apostoli przedstawia kolejnemu pokoleniu treść pilnego, niebiańskiego przesłania nadziei. Świat potrzebuje orędzia fatimskiego bardziej niż kiedykolwiek, modlę się więc, aby czytając tę książkę, ludzie wracali do Jezusa, Maryi i Kościoła.

Donald Calloway MIC

Udostępnij:
Cena: 35,90 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
359 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: eSPe ; ilość stron wydania papierowego: 368; cena wydania papierowego: 44,90 zł; data wydania: 2012;
Skomentuj ebooka "Fatima. Orędzie nadziei na dzisiejsze czasy"
Aleksandra Skibińska 31.03.2013 20:31
Mnie, ateistkę, ta książka ani ziębi ani grzeje. Ale dla osób zainteresowanych tematem pewnie będzie źródłem ciekawych informacji.
Artem 30.03.2013 14:13
Książka kompleksowo wyjaśnia cud objawień Fatimskich. Pozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby zgłębić to zdarzenie i przesłanie w nim zawarte.
panna z mokrą głową 22.03.2013 11:05
Ciekawa propozycja. Można poznać ciekawe rzeczy związane z cudem w Fatimie.