ebook: Wczesna diagnoza i terapia zaburzeń autystycznych - Jagoda Cieszyńska

Wczesna diagnoza i terapia zaburzeń autystycznych - ebook

( )

Metoda krakowska

Książka jest skierowana do terapeutów wczesnej interwencji, pediatrów i psychiatrów dziecięcych, logopedów, pedagogów, nauczycieli przedszkolnych, rodziców i opiekunów dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, a także do studentów: pedagogiki, pedagogiki specjalnej, logopedii, polonistyki z logopedią, wychowania przedszkolnego i nauczania wczesnoszkolnego.
Omawiane zaburzenia rozwojowe dotyczą; opóźnionego lub nieprawidłowego  kształtowania się mowy oraz trudności z przyswajaniem i przystosowaniem się do reguł społecznych. 
W części teoretycznej Autorka przedstawia dotychczas funkcjonujące narzędzia diagnostyczne oraz omawia własną propozycję. W części praktycznej Czytelnik znajdzie podstawy prowadzenia terapii psychologicznej oraz obszernie przedstawioną terapię neurobiologiczną wszystkich funkcji poznawczych.

Udostępnij:
Cena: 39,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
390 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Konferencje Logopedyczne ;
Skomentuj ebooka "Wczesna diagnoza i terapia zaburzeń autystycznych. Metoda krakowska."
MARTA DZIKOWSKA 24.09.2013 15:24
polecam wszystkim logopedom, neurologopedom, audiofono- czy surdopedagogom, a także terapeutom i generalnie rzecz ujmując osobom pracującym z dziećmi z rozmaitego rodzaju zaburzeniami wiążącymi się z trudnościami komunikacyjnymi. Polecam z całego serca i włesnej wiedzy oraz doświadczenia wszystkie książki Pani Cieszyńskiej (przy okazji mogę polecić Dr Korendo). Takich specjalistów jak ona (one) potrzeba nam jak najwięcej, a zwłaszcza ich publikacji, gdy naprawdę mają ogrom wiedzy do podzielenia się z nami. Książka jest przejrzysta, konkretna, pełna ciekawch wniosków, spostrzeżeń, rad i zaleceń, omawia wszystko dokładnie (nie po łebkach) jest kompendium nie tylko teoretycznym ale przede wszystkim praktycznym, czego może nam nie dać nawet co niektóry kurs czy szkolenie.